login

عضویت در سایت

توجه: رمز عبور شما به صورت خودکار تولید و به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
login

ورود به صوفیا وب

طراحی سایت

داشتن یک سایت یک نیازضروری و لازم برای ورود به دنیای کسب و کار است .

وب سایت شما مهمترین ابزار فروش و بازاریابی است که در اختیار دارید.

 درواقع مرکز اصلی استراتژی بازاریابی شما است ، سایت ها اولین جایی هستند که مردم می خواهند قبل از خرید یا حتی بحث در مورد چیزی جستجو کنند.

در دنیای امروز وب سایت شما اولین راه ارتباطی است که مشتریان با شما برقرار میکنند، به همین دلیل است که 95% از برداشت اولیه یک مشتری از کسب و کار شما مربوط به طراحی سایت شما می باشد.

اما هزینه طراحی سایت نکته مهمی است که باید کامل به بررسی آن بپردازیم تا بتوانیم بهترین تصمیم را برای داشتن شروعی موفق بگیریم .

هزینه طراحی سایت بستگی به امکانات لازم مد نظر شما و همچنین نحوه طراحی آن دارد ، سعی کنید برای طراحی موفق تر وب سایت خود ، ابتدا هدف و نیاز های خودتان را مشخص کنید و سپس به دنبال بهترین شرکت های طراحی وب سایت مانند صوفیا وب باشید.

 

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی می‌توانند با افزایش دقت، سهولت و سرعت در انتخاب محصولات، ارزیابی و در نهایت سفارش برخط (آنلاین) آنها، گامی مهم برای کاهش عوارض حضور فیزیکی افراد در سطح شهر برداشته و همچنین بستر مناسبی جهت اشتغال‌زایی برای کسب‌وکارهای کوچک باشند. از این رو در بسیاری از کشورهای دنیا از جمله ایران، فروشگاه‌های اینترنتی پرشماری در چند دهه اخیر توسعه یافته است. بدون شک راه اندازی فروشگاه اینترنتی، علی‌رغم تخصص و تجربه‌ای که نیاز دارد، می‌تواند بهترین روش کسب درآمد از طریق اینترنت به خصوص در قرن بیست‌ویکم نام گرفته و حتی بسیاری از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خرده‌فروشی عرضه‌کننده انواع محصولات مصرفی و فرهنگی نیز علی‌رغم توزیع کالاها به صورت فیزیکی در شعب‌شان سطح شهر، اقدام به توسعه سایت فروشگاه اینترنتی جهت افزایش فروش و همچنین کاهش تجمع افراد در ساعات شلوغ روز در محل کارشان کرده اند.امروزه بیشتر افراد قبل از خرید یک کالا یا خدمات اولین کاری که انجام می دهند جستجو در گوگل است. با معرفی محصول یا خدمت خود در فروشگاه اینترنتی خودتان هزاران مشتری جدید پیدا کنید. با وصل شده به درگاه های بانکی سرعت فروش خود را بالا برده و درآمد خود را چند برابر کنید.

طراحی سایت پزشکی حرفه ای

با نفوذ اینترنت در کشور، امروزه بسیاری از افراد برای یافتن اطلاعات پزشکی و درمانی موردنیاز خود، قبل از هر چیز در اینترنت جستجو می‌کنند. از منظر پزشکی باید بگوییم که در چند سال اخیر با طیف کمتری از بیماران سنتی روبرو هستیم؛ حتی برخی از آن‌ها از فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی، اقلام درمانی موردنیازشان را تهیه می‌کنند. بنابراین فعالان حوزه پزشکی اعم از پزشکان و مراکز و شرکت‌های خدمات درمانی برای معرفی و بهتر دیده شدن خدمات خود باید حضوری فعال در فضای مجازی داشته باشند.طراحی وب سایت پزشکی ضمن ارتقای سطح خدمات سلامت کشور می‌توانند به ارتباط بهتر بیماران با پزشکان و افزایش آگاهی آن‌ها از خدمات پزشکی نقش اساسی ایفا کنند.